Kulağa mandal sıkıştırmanın inanılmaz faydaları

Kulağa mandal sıkıştırmanın inanılmaz faydaları

Kulağınızdaki bazı noktalara mandal tutturarak vücudunuzdaki ağrıları geçirebilirsiniz.
Phil Mutz Çin ve Antik Mısır tekniklerini birleştirerek kulaktaki ağrı noktalarına mandalla baskı uygulama yöntemini ortaya koydu.

Sırt ağrıları için Kulağın üst kısmı omuzları ve sırtınızın arka kısmındaki ağrılar içindir. Mandalı bu noktada bir dakika kadar tutun.
Eklem ağrıları için ,Kulağın orta kısmı bölgesi eklem ağrılarını gidermek için basınç uygulayabileceğiniz bölge.
Boyun ve sinüsler Boyun ve sinüs ağrılarınız için Kulağın memesine yakın kısmına basınç uygulayabilirsiniz. Sinüslerin ve boyun bölgenizin rahatladığını fark edeceksiniz.
Sindirim sistemi için Küpe deliğinin tam üstündeki bölge 5. bölgedir.
Kalp ve baş için Kulak memesinin tam merkezine mandalla basınç uygulamak kalp ve baş ağrılarını geçirir. Mandalı küpe gibi kulağınıza takın ve bir süre bekleyin.

Ağrınızın hafiflediğini göreceksiniz.

Tek ihtiyacınız olan bir mandal ve aşağıdaki talimatlar.

klk

1 – Sırt ağrıları için

Bu nokta omuzları ve sırtınızın arka kısmındaki ağrılar içindir. Mandalı bu noktada bir dakika kadar tutun. Gün içinde çok fazla olmamak şartıyla kulağınızın bu noktasına baskı yapabilirsiniz. Ağrınızın hafiflediğini göreceksiniz.

2 – İç organlar için

Karın bölgenizde uzun süren ağrılarınız varsa mutlaka doktora görünün. Geçici bir çözüm olarak 2 numaralı bölgeye bir dakika mandal tutturmak rahatlama sağlayabilir.

3- Eklem ağrıları için

Kulağın 3 numaralı bölgesi eklem ağrılarını gidermek için basınç uygulayabileceğiniz bölge. Ağrı hissettiğiniz zamanlarda 3. bölgeye ara ara mandal tutturun ve canınızı yakmamaya çalışın.

4- Boyun ve sinüsler

Boyun ve sinüs ağrılarınız için 4 numaralı bölgeye basınç uygulayabilirsiniz. Mandalla çok bastırmadan ara ara basınç uygulayın. Sinüslerin ve boyun bölgenizin rahatladığını farkedeceksiniz.

5- Sindirim sistemi için

Küpe deliğinin tam üstündeki bölge 5. bölgedir. Bu bölgeye uygulayacağınız basınç sindirim sorunlarına iyi gelir.

6- Kalp ve baş için

Bu noktaya basınç uygulamak kalp ve baş ağrılarını geçirir. Mandalı küpe gibi kulağınıza takın ve bir süre bekleyin. Ağrınızın hafiflediğini göreceksiniz.

Leave a Comment